Про компанію "Targan-Dez"
Ми компанія молодих спеціалістів, працюємо з 2016 року в місті Кривий Ріг та прилеглих районах, спеціалізуємось на боротьбі і повному знищенні шкідників. За довгі роки роботи накопичили великий досвід по боротьбі з тараканами, клопами, мишами та багатьма іншими видами істот, що завдають шкоди населенню. Недивлячись на високу якість наших послуг, наша команда ніколи не стоїть на місці. Ми завжди слідкуємо за світовими новинками, тестуємо, вивчаємо, удосконалюємо свої препарати для роботи, маємо багато закордонних друзів, які працюють в даній сфері, разом обмінюємось досвідом та ділимось результатами, все це для того, щоб бородьба з шкідниками ставала все більш ефективною і головне безпечною для вас.
Для нас це не просто бізнес, для нас, ця компанія сенс життя і ми хочимо, щоб кожна сім'я України була спокійною і "вільною" від небажаних "сусідів".
Життя без шкідників - життя з посмішкою!
Targan-Dez
Наше завдання - зробити комфортним життя на Вашій території, без шкідників!
 • Ви можете нам довіряти
  1. Маємо необхідні документи для роботи. Працюємо з фізичними особами (обробка часних квартир, будинки), а також робота з корпоративними клієнтами (тогрівельні майданчики, ресторани, кафе, магазини і ін.).
  2. Працюємо цілодобово. Наші дезінфектори підлаштовуються під потрібний дату і час, Вам не потрібно зупиняти виробництво або відпрошуватись з роботи.
  3. Гарантуємо анонімність. Данні наших клієнтів не розголошуються і не передаються 3 особам.
  4. Гарантуємо знищення шкідників на Вашій території. Після Вашого звернення менеджер уточняє необхідні моменти, які допоможуть якісно позбутися від шкідників, разом з експертом підбирають максимально ефективний спосіб обробки, який позбавить Вас від шкідників на 100%
  5. Наші знання ідуть в ногу з часом. Ми молода сучасна компанія, яка не працює лише "по накатаних схемах", ми постійно прагнемо вдосконалень, постійно вивчаємо нову літературу, тестуємо новітні препарати, виводимо власні формули успішних обробок і все це для того, щоб максимально якісно і ефективно виконувати свою роботу.
  6. Використовуємо на обробках якісне, новітнє обладнання, яке дозволяє успішно виконати роботу дезінфектору.
 • Ми пропонуємо високі можливості
  Ви задаєте нам напрямок роботи, ми виконуємо весь комплекс заходів необхідний для якісної обробки Вашої території та 100% еффективності результату.
  Надаємо інформаційну, консультаційну та психологічну підтримку напротязі всього терміну співпраці. Обов'язково враховуємо особливі ситуації клієнта та надаємо індивідуальні поради для вирішення проблеми.
  В нашому активі максимальний набір актуальних послуг в сфері санітарного обслуговування:
  • Дератизація - знищення мишей, крис, щурів, полівок, кротів.
  • Дезінсекція - знищеємо клопів, тарганів, комарів і інших комах-шкідників.
  • Дезінфекція - знищеємо цвіль, грибок, прибираємо запах в машині, трупний запах, обробка від COVID-19.
  • Фумігація - обробка складських приміщень, зерносховищ, знеражування зерна.
  • Відлякування птахів - встановлюємо надійний захист від пернатих.
  Наші дезінфектори слідкують за чистотою власного спец одягу, професійного обладнання, обробки проводять обережно, не пошкоджуючи Ваші матеріальні речі. І обов'язково щороку проходять курси навчання для підвищення кваліфікації на Всеукраїнському рівні.
Професійна безкоштовна консультація
Залиште Ваш телефон в заявці і наші фахівці перетелефонують, щоб обсудити варіанти, ціну і сроки вирішення Вашої проблеми. Дамо відповідь на будь які питання.
Ми маємо всі необхідні сертифікати та документи від МОЗ України на препарати які використовуємо при обробках.
Завдяки використанню якісних, сертифікованих препаратів при обробці приміщень та прилеглих територій, ми повністю впевнені в успішному результаті нашої роботи.
 • Гарантуємо знищення шкідників на будь якому об'єкті (при дотриманні всіх наших рекомендацій до, під час та після обробки)
 • Гарантуємо якісну роботу за всіма європейськими стандартами та при необхідності, якщо знадобиться екстренна, позапланова зміна обставин обробки, моментально відреагуємо та зробимо все, щоб це не повпливало на кінцевий результат

Працюємо щодня, без видідних
Обробка дзвінків та косультації: з 09:00 до 18:00
Надання послуг дезінфекції: цілодобово

Головний офіс:
м. Київ, пр-кт Відрадний, 64

Гаряча лінія:
+380987083727