Послуги з дератизації (знищення гризунів)
Гризуни безпощадно нищать все на своєму шляху, вони переносять небезпечні віруси і хвороби, а ще розмножуються з неймовірною швидкістю. Нам підсилу якісно та швидко позбавити Вашу територію від мишей та щурів, для кожного конкретного випадку ми розробляємо індивідуальний комплекс заходів, пам'ятайте, навіть якщо Ви виявили лише декілька особин, потрібно відразу приймати міри по боротьбі з ними. Зустріти гризунів можливо не лише в складських приміщеннях, миші, щурі, криси без проблем посиляються в приватних будинках або в квартирах багатоповерхівок, щоб потрапити в приміщення використовують навіть самі незначні отвори. Вони без проблем пристосовуються до будь яких умов проживання, харчуються відходами, залишеними без уваги продуктами харчування або іншими харчовими запасами які знайдуть. Витримують температуру від 4 до 40 градусів, з приближенням холодів роблять все, щоб захиститись (вигризають отвори в стінах будівлі, будують гнізда, намагаються поселитись якомога блище біля вогнища тепла в приміщенні). З'явились гризуни, покличте на допомогу професіоналів, ми рекомендуємо не намагатись знищувати гризунів самостійно, адже це не тільки важко, але й небезпечно для Вас та Ваших близьких, особливо для домашніх тварин.
Як виявити, що в приміщенні з'явились гризуни, основні прояви:
- діри, діри і діри (в стінах, в підлозі, в плінтусах, в меблях), це перший характерний признак, що у Вас поселились ці шкідники;
- погризені продукти та речі;
- наявність мишиного посліду (це веретеноподібні кучки сіроватого відтінку).
За багатовікове сусідство з людьми гризуни стали набагато хитріші, боротьба з ними постійно поскладнюється, Ви самі могли помічати, що в деяких випадках елементарних мишеловок вже не достатньо, гризуни розумно обходять їх та не втрапляють в пастку. Ще один зі способів боротьби проти гризунів - це встановлення спеціальних генераторів, які випромінюють ультразвук, що відлякує їх. Але цей спосіб також не досконалий, генератори працюють лише за певних умов, наприклад за наявності перепон з гіпсокартону високочастотна хвиля повністю глушиться. Та самим ефективним методом боротьби, у всі часи, являється використання хімікатів (ядів гострої дії) - дератизація. Але невміла робота з ними може привести до поганих наслідків, цим повинні займатись лише професіонали.
Працюємо максимально швидко і ефективно: обробка від гризунів займає не багато часу, але в результаті Ви зможете позбавити своє помешкання від таких шкідників як миші, щурі або криси, без ризику для Вашого здоров'я, Ваших рідних та домашніх тварин. Ми реагуємо швидко, оберіть зручну дату і час, ми зробимо свою роботу якісно.
Впевнені, робота з нами принесе Вам задоволення і під час спілкування і в результаті роботи. Ми гарантуємо: повну анонімність, цілодобовий сервіс, безкоштовну консультацію, відкритість роботи (Ви бачите все що буде відбуватись на кожному етапі обробки), надання всіх необхідних документів.
Вартість обробки:
Вартість обробки по знищенню гризунів, від 640 грн, ціна залежить від об'єму та площі обробки.
Залиште заявку на безкоштовну консультацію, наш менеджер зв'яжеться з Вами і обговорите всі моменти обробки та точну ціну за об'єкт.
Найчастіші питання про обробку по дератизації (знищення гризунів):
Професійна безкоштовна консультація
Залиште Ваш телефон в заявці і наші фахівці перетелефонують, щоб обсудити варіанти, ціну і сроки вирішення Вашої проблеми. Дамо відповідь на будь які питання.
Ми маємо всі необхідні сертифікати та документи від МОЗ України на препарати які використовуємо при обробках.
Завдяки використанню якісних, сертифікованих препаратів при обробці приміщень та прилеглих територій, ми повністю впевнені в успішному результаті нашої роботи.
  • Гарантуємо знищення шкідників на будь якому об'єкті (при дотриманні всіх наших рекомендацій до, під час та після обробки)
  • Гарантуємо якісну роботу за всіма європейськими стандартами та при необхідності, якщо знадобиться екстренна, позапланова зміна обставин обробки, моментально відреагуємо та зробимо все, щоб це не повпливало на кінцевий результат

Працюємо щодня, без видідних
Обробка дзвінків та косультації: з 09:00 до 18:00
Надання послуг дезінфекції: цілодобово

Головний офіс:
м. Київ, пр-кт Відрадний, 64

Гаряча лінія:
+380987083727