Знищення клопів (всіх видів)
Клопи можуть з'явитися навіть в найчистішому приміщенні, вони дуже небезпечні. Самостійно Ви можете лише погіршити ситуацію. Гарантуємо ми знищемо всіх клопів, які знаходяться в будинку на момент обробки.
На данний момент сучасні міста потерпають від нашестя клопів. Обробка від них одна з найпопулярніших у сфері профілактичної дезінсекції. Зараз в інтернеті можна знайти дуже багато статтів "як вивести клопа в домашніх умовах", але по практиці знаємо "народні методи" діють лише в перші дні зараження приміщення клопами, та виявити цих комах на таких ранніх стадіях неможливо, якщо ж клопи облюбували Ваш будинок в період до місяця і більше, то тут вже допоможе лише професійна обробка і лише якісні препарати, самостійні дії роблять клопів витривалішими до отрути, притравлені комахи почувають себе набагато краще і для експерта завдання з знищення клопа стає тяжчим.

Насправді, в кращому випадку клопи будуть лише заважати Вам спати, кусати (їхні укуси червоніють і нестерпно сверблять), та приносити дискомфорт, в гіршому клопи можуть "подарувати" Вам ряд небезпечних недуг, деякі з них для людини в більшості випадків закінчуються летально. Ми не хочемо Вас налякати, нажаль це такі реалії. Якщо Ви помітили клопа у своєму помешканні, в жодному разі не зволікайте, від них потрібно позбавитись негайно!
Найпоширенішими місцями де з'являються клопи, є зазвичай постільна білизна, килими, одяг. Дуже часто ці паразити поселяються на шкірі домашніх тварин, або в побутових приладах. Клопи розмножуються дуже швидко, самка клопа відкладає до 5 яєць кожні 24 години, тому рекомендуємо не зволікати, захистіть себе та своїх рідних.
Під час ліквідації клопів ми використовуємо новітню техніку та якісні сучасні препарати, які не залишать клопам шансів
Боротьба з клопами процес не простий і потребує професійного підходу, ретельної уваги до кожної дрібниці та відповідальності. В своїй роботі ми використовуємо лише сертифіковані препарати (закордонного виробництва), високоефективні інсектициди, які безпечні для людей та домашніх тварин, але згубно діють на клопів, вони мають пролонговану дію, що забезпечує повне знищення популяції цих комах після першої обробки, у 99% випадків.

Дезінсекція проти клопів проводиться виключно газо-аерозольним методом, він найбільш ефективний і приносе гарантований результат. Цей метод обробки здійснюється за допомогою професійної техніки (генератора холодного туману), при якому хімікат перетворюється в туман і таким чином проникає у найдрібніші щілини, та досягає кожної комахи індивідуально, загибель клопа неминуча.

Дезінсекція клопів здійснюється лише за відсутності в поменканні людей та домашніх тварин, їжу, посуд яким найчастіше користуєтесь та засоби особистої гігієни слід прибрати, або поховати в пакети. Більш детальну інформацію про підготовку до обробки Вам нададуть наші консультанти під час розмови.
Працюємо максимально швидко і ефективно, гарантія успіху 100%: в середньому обробка від клопів займає приблизно 20-30 хвилин. Через 5 годин Ви повернетесь додому, зробите легке прибирання контактних поверхонь, та продовжите жити звичайним життям, але Вас вже не будуть турбують клопи. Ми реагуємо швидко, оберіть зручну дату і час, ми зробимо свою роботу якісно, при необхідності дезінфектор проведе обробку навіть в нічний час.
Впевнені, робота з нами принесе Вам задоволення і під час спілкування і в результаті роботи. Ми гарантуємо: повну анонімність, цілодобовий сервіс, безкоштовну консультацію, відкритість роботи (Ви бачите все що буде відбуватись на кожному етапі обробки), надання всіх необхідних документів. Ми працюємо навіть з найскладнішими випадками, в яких інші компанії будуть безсилі.
Вартість обробки:
Зверніть увагу: ціни зазначені стандартні, вони можуть регулюватись в меншу і в більшу сторону, залежно від ситуації, детальну інформацію уточняйте у менеджерів.
Також уточняйте окремо у менеджерів ціни на квартири з більшою кількістю кімнат, будинки з більшою квадратурою, кафе, магазини, торгові\мебельні склади.
1-КІМНАТНА КВАРТИРА
— Газо-айрозольна обробка з запахом
— Газо-айрозольна обробка без запаху
600 грн
800 грн
2-КІМНАТНА КВАРТИРА
— Газо-айрозольна обробка з запахом
— Газо-айрозольна обробка без запаху
650 грн
850 грн
3-КІМНАТНА КВАРТИРА
— Газо-айрозольна обробка з запахом
— Газо-айрозольна обробка без запаху
700 грн
1000 грн
ГУРТОЖИТОК: 1 КІМНАТА (без ванної і туалета):
— Газо-айрозольна обробка з запахом
— Газо-айрозольна обробка без запаху
500 грн
700 грн
БУДИНОК\магазин: ВІД 60 М2 ДО 150 М2
— Газо-айрозольна обробка з запахом
— Газо-айрозольна обробка без запаху
від 950 грн
від1000 грн
Що робити далі?
Якщо Ви лише виявили сліди клопа у Вас вдома, або їх уже у Вас велика кількість, в будь-якому випадку рекомендуємо не зволікати. Важливо якомога швидче почати обробку!
Нагадуємо кожна година зволікання загрожує зараженням ще більшої території: самка клопа відкладає до 5 яєць кожні 24 години.
Просто залиште заявку на сайті, ми Вам перезвонимо, обсудимо всі деталі, обговоримо зручний для Вас час і дату обробки, зробимо все на найкращому рівні.
Клопи небезпечні для Вас і Ваших рідних, не відкладайте на завтра те, що можна знищити сьогодні.

Найчастіші питання які ми чуємо про клопів:
Професійна безкоштовна консультація
Залиште Ваш телефон в заявці і наші фахівці перетелефонують, щоб обсудити варіанти, ціну і сроки вирішення Вашої проблеми. Дамо відповідь на будь які питання.
Ми маємо всі необхідні сертифікати та документи від МОЗ України на препарати які використовуємо при обробках.
Завдяки використанню якісних, сертифікованих препаратів при обробці приміщень та прилеглих територій, ми повністю впевнені в успішному результаті нашої роботи.
  • Гарантуємо знищення шкідників на будь якому об'єкті (при дотриманні всіх наших рекомендацій до, під час та після обробки)
  • Гарантуємо якісну роботу за всіма європейськими стандартами та при необхідності, якщо знадобиться екстренна, позапланова зміна обставин обробки, моментально відреагуємо та зробимо все, щоб це не повпливало на кінцевий результат

Працюємо щодня, без видідних
Обробка дзвінків та косультації: з 09:00 до 18:00
Надання послуг дезінфекції: цілодобово

Головний офіс:
м. Київ, пр-кт Відрадний, 64

Гаряча лінія:
+380987083727