Дезінфекція від коронавірусу
Носіння масок, самоізоляція, антисептики, людина максимально намагається захиститись від зараження на COVID-19. Але багато хто забуває, що обеззаражування приміщення є не менш важливою мірою захисту (квартири, офіси, будинки, торгові площадки, місця, де великі скупчення людей, особливо незнайомих між собою).
Навіщо потрібна дезінфекція?
Для того, щоб зупигити розпоширення вірусу - убити вірусні частинки або повністю попередити його появу. Потреба в дезінфекції приміщення може бути в таких випадках:
1. В жилих домах та квартирах - коли є ризик захворювання (небезпечна робота в людних місцях, контакт членів сім'ї з потенційно хворими на коронавірус);
2. Коли існує загроза розпоширення вірусу після відвідування помешкання людини яка має признаки захворювання на коронавірус, або підтверджений діагноз.
3. Діагноз офіційно підтверджено у одного з жильців будинку, після проведення ПЛР тесту.
Відповідальність за дезінфекцію будинку, за життя та здоров'я рідних лягає повністю на плечі господарів, тому потрібно розуміти всі ризики та серйозність проблеми "сучасності".
Як дезінфікується дім від коронавірусу?
Обробки від коронавірусу поділяються на 3 види: профілактична, поточна та заключна. При профілактичній обробці використовують більш м'якіші засоби обробки. При поточній - використовуються спеціальні засоби сильнішої дії та апарати УФ випромінювання. При заключному виді обробки використовуються самі ефективні та сильні засоби, адже використання цього виду обробки свідчить про те, що в приміщенні була хвора людина з підтвердженим діагнозом на коронавірус. Сам процес обробки візуально не сильно різняться, але кардинально відрізняються препарати, які використовуються для кожного виду обробки. Дезінфектор в спеціальному приладді та з використанням професійної техніки проводить якісну обробку житлових приміщень, ретельно обробляє поверхні, предмети побуту, з гарантією знищує всі осередки вірусу, при цьому не нашкодить здоров'ю оточуючих. У нас Ви отримуєте повністю безпечну обробку приміщення від коронавірусу під ключ з гарантією.
Працюємо професійно, швидко і ефективно, гарантія 100%: обробка від COVID-19 не займає багато часу, але в прямому сенсі цього слова: "може врятувати життя". Ми реагуємо швидко, при необхідності обробка можлива і в нічний час, з консультантом Ви обговорюєте всі моменти обробки, обираєте зручну дату і час, далі ми зробимо свою роботу, якісно.
Впевнені, робота з нами принесе Вам задоволення і під час спілкування, і в результаті роботи. Ми гарантуємо: повну анонімність, цілодобовий сервіс, безкоштовну консультацію, відкритість роботи (Ви бачите все що буде відбуватись на кожному етапі обробки), надання всіх необхідних документів. Ми працюємо навіть з найскладнішими випадками, в яких інші компанії будуть безсилі.
Вартість обробки:
Вартість обробки COVID-19, від 1000 грн, ціна залежить від площі обробки.
Залиште заявку на безкоштовну консультацію, наш менеджер зв'яжеться з Вами і обговорите всі моменти обробки та точну ціну за об'єкт.
Найчастіші питання про обробку від COVID-19:
Професійна безкоштовна консультація
Залиште Ваш телефон в заявці і наші фахівці перетелефонують, щоб обсудити варіанти, ціну і сроки вирішення Вашої проблеми. Дамо відповідь на будь які питання.
Ми маємо всі необхідні сертифікати та документи від МОЗ України на препарати які використовуємо при обробках.
Завдяки використанню якісних, сертифікованих препаратів при обробці приміщень та прилеглих територій, ми повністю впевнені в успішному результаті нашої роботи.
  • Гарантуємо знищення шкідників на будь якому об'єкті (при дотриманні всіх наших рекомендацій до, під час та після обробки)
  • Гарантуємо якісну роботу за всіма європейськими стандартами та при необхідності, якщо знадобиться екстренна, позапланова зміна обставин обробки, моментально відреагуємо та зробимо все, щоб це не повпливало на кінцевий результат

Працюємо щодня, без видідних
Обробка дзвінків та косультації: з 09:00 до 18:00
Надання послуг дезінфекції: цілодобово

Головний офіс:
м. Київ, пр-кт Відрадний, 64

Гаряча лінія:
+380987083727