Знищення тарганів (прусаків)
Таргани - шкідливі співмешканці, їх неможливо терпіти, також вони переносять массу небезпечних захворювань. Гарантуємо повне і безпечне знищення популяції цих шкідливих комах в Вашому домі - назавжди.

Ми можемо проводити обробку від тарганів навіть у Вашій присутності.

Таргани потрапляють до нашого помешкання з вентиляційних шахт, каналізаційних проходів, вони активно розмножуються у підвалах будинків, а також таргана можна занести разом з б\у меблями або речами від попередніх власників. Ці шкідливі комахи залишають за собою неприємний запах та екскременти, вони безперешкодно розгулюють по Вашому одязі, речах особистої гігієни, посуді, на столі. Являються перенощиками небезпечних захворювань, таких як туберкульоз, чума, дифтерія, сибірка, гельмінтозів, черевного тифу, гострих кишкових та інших інфекційних хвороб, переносять хвороби механічно на лапках і покривах тіла, а також можуть інфікувати їжу своїми виділеннями. Також, американськими вченеми доведено, що тарган може являтися однією з основних причин, яка викликає астму у дітей, через речовину, яка виділяється із залоз комахи і лишається на поверхнях предметів і є причиною алергічних реакцій.
З поміж всього, є ще одна тема, яка хвилює нас - це намагання людиною самостійно впоратись з проблемою, в багатьох випадках це загрожує ще більш серйозними наслідками. По-перше "народні засоби" дуже небезпечні для Вас самих, для маленьких дітей і домашніх тварин. По-друге через вплив "магазинної хімії" таргани лише "укріплюють свої позиції", малоефективні засоби не вбивають комаху, а змушують її оранізм виробляти імунітет до отрути, це в подальшому ускладнює роботу експертів, а таргана робить витривалішим.
Клієнт:
Чому потрібно звернутись саме до вас для знищення тарганів?
компанія "Targan-Dez":
В першу чергу ми вивчили звички тарганів, зрозуміли їх модель поведінки, розібрались в їхніх вподобаннях, як смакових, так і в виборі просторового розміщення, ця інформація допомагає максимально ефективно провести обробку та поражати відразу епіцентр зараження (гніздо тарганів). Ми використовуємо на обробках поліпшені інсектициди, світових зразків, які БЕЗПЕЧНІ для людей і домашніх тварин, але дуже ефективні в процесі знищенні таргана. Вони дозволяють вивести цілу популяцію цих комах за одну обробку. І найбільше наше досягнення - це новітня апаратура, якою користуються і в провідних країнах світу, цей апарат доносе частинки інсектицидів до самого "логова" тарганів та не дає шансу врятуватись, від самих малих комах, до найстарших. Саме тому ми гарантуємо повне знищення тарганів у Вашому помешканні з першої обробки.
В своєму активі ми використовуємо лише передові методи обробки:
Провівши масу експерементів ми дійшли до висновку, що боротьба проти таргвнів максимально ефективна за трьома методами обробки (їх ми опишимо трішки нище). Метод обробки експерт визначає в залежності від кожної ситуації індивідуально, та обов'язково обговорює та вирішує з Вами, який саме метод буде краще.
  1. Гелевий - використання під час обробки спеціальної гель-пасти, закордонного виробництва за покращеною формулою та з використанням високоефективних компонентів, по спеціальному замовленні. Клієнт може перебувати в приміщенні під час роботи. Цей спосіб обробки допомагає дістатись в важкодоступні місця.
  2. Газо-айрозольний - можливий за використання спеціальної апаратури, яка перетворює інсектицид в туман, який в свою чергу малими частинками розпорошується по периметру приміщення, осідає на всіх поверхнях предметів. Перед обробкою потрібно буде поховати в пакети відкриті продукти і засоби особистої гігієни, додаткову і детальну консультацію Вам нададуть наші менеджера.
  3. Комбінований - цей вид обробки включає в себе перший і другий варіанти, дезінфектор розставляє гель-пасту в прихованих місця і оприскує "газом" вогнище зараження.
Працюємо максимально швидко і ефективно: в середньому обробка від тарганів займає приблизно 20 хвилин. Препарат діє на протязі 21 дня, за цей період він винищує всю популяцію вусатих комах у Вашому помешканні, при цьому Ви ведете звичайний спосіб життя, але величезний плюс, Вас вже не турбують таргани. Ми реагуємо швидко, оберіть зручну дату і час, ми зробимо свою роботу якісно.
Впевнені, робота з нами принесе Вам задоволення і під час спілкування і в результаті роботи. Ми гарантуємо: повну анонімність, цілодобовий сервіс, безкоштовну консультацію, відкритість роботи (Ви бачите все що буде відбуватись на кожному етапі обробки), надання всіх необхідних документів.
Вартість обробки:
Зверніть увагу: ціни зазначені стандартні, вони можуть регулюватись в меншу і в більшу сторону, залежно від ситуації, детальну інформацію уточняйте у менеджерів.
Також уточняйте окремо у менеджерів ціни на квартири з більшою кількістю кімнат, будинки з більшою квадратурою, ресторани, кафе, магазини, торгові склади.
1-кімнатна квартира
— Гелева обробка
— Газо-айрозольна обробка з запахом
— Газо-айрозольна обробка без запаху
700 грн
600 грн
800 грн
2-кімнатна квартира
— Гелева обробка
— Газо-айрозольна обробка з запахом
— Газо-айрозольна обробка без запаху
750 грн
650 грн
850 грн
3-кімнатна квартира
— Гелева обробка
— Газо-айрозольна обробка з запахом
— Газо-айрозольна обробка без запаху
800 грн
700 грн
1000 грн
Гуртожиток: 1 кімната (без ванної і туалету):
— Гелева обробка
— Газо-айрозольна обробка з запахом
— Газо-айрозольна обробка без запаху
600 грн
500 грн
700 грн
Будинок\магазин: від 60 м2 до 150 м2
— Гелева обробка
— Газо-айрозольна обробка з запахом
— Газо-айрозольна обробка без запаху
від 850 грн
від 950грн
від1000 грн
Що робити далі?
Якщо Ви лише виявили сліди тарганів у Вас вдома, або їх уже у Вас велика кількість, в будь-якому випадку рекомендуємо не зволікати. Важливо якомога швидче почати обробку!

Просто залиште заявку на сайті, ми Вам перезвонимо, обсудимо всі деталі, обговоримо зручний для Вас час і дату обробки, зробимо все на найкращому рівні.
Таргани небезпечні для Вас і Ваших рідних, не відкладайте на завтра те, що можна знищити сьогодні.
Найчастіші питання які ми чуємо про тарганів:
Професійна безкоштовна консультація
Залиште Ваш телефон в заявці і наші фахівці перетелефонують, щоб обсудити варіанти, ціну і сроки вирішення Вашої проблеми. Дамо відповідь на будь які питання.
Ми маємо всі необхідні сертифікати та документи від МОЗ України на препарати які використовуємо при обробках.
Завдяки використанню якісних, сертифікованих препаратів при обробці приміщень та прилеглих територій, ми повністю впевнені в успішному результаті нашої роботи.
  • Гарантуємо знищення шкідників на будь якому об'єкті (при дотриманні всіх наших рекомендацій до, під час та після обробки)
  • Гарантуємо якісну роботу за всіма європейськими стандартами та при необхідності, якщо знадобиться екстренна, позапланова зміна обставин обробки, моментально відреагуємо та зробимо все, щоб це не повпливало на кінцевий результат

Працюємо щодня, без видідних
Обробка дзвінків та косультації: з 09:00 до 18:00
Надання послуг дезінфекції: цілодобово

Головний офіс:
м. Київ, пр-кт Відрадний, 64

Гаряча лінія:
+380987083727