Дезінсекція від мурашок
З настанням тепла мурашки атакують мешканців приватних будинків, та жителів багатоповерхівок перших поверхів. Вони зазвичай обирають для гніздування малодоступні та приховані місця - за плінтусами, під лінолеум, в тріщинах штукатурки в міжповерхових перекриттях. Але варто знати, якщо Ви виявили мурашок в себе в домі, це не значить, що вони вже облаштували гніздо, мурахи можуть долати щодня величезні відстані для пошуку їжі. А брудний посуд, крихти на столі або залишені солодощі будуть слугувати хорошою приманкою для комах.
Мурашки небезпечні для людини в першу чергу через свою охайність. Що це означає? Мурахи очищають свої гнізда - виносять сміття, екскременти, та можуть складати відходи біля продуктів людини, на робочих поверхнях або біля дитячих речей. Ще один мінус від мурах - це постійна їх метушня та пошук їжі, мурашки не проти поласувати солодощами, фруктами і іншою їжею, а значить зіпсувати її. Також як і інші шкідники мурашки на своїх лапках переносять багато небезпечних бактерій які стають причиною розвитку хвороб.
Боротьба з мурахами - це наша спеціалізація
Існують різні народні способи боротьби з мурахами, як правило не дієві і дуже часто ці способи небезпечні для Вас самих, та саме неприємне, в більшості випадків самостійна боротьба може перетворитись для Вас в ходіння по замкненому колу: Ви здавалося б щойно знищили дорослих мурах і вже на наступний день Ваше помешкання заполонили молоді особини. Звертаючись до професіоналів Ви гарантуєте для себе чисте помешкання без "непроханих гостей". Ми рекомендуємо самостійно намагатись попередити появу комах, а якщо вони вже заполонили Ваше помешкання, то довірте боротьбу з ними нам.
Причини появи мурах в домі:
1. Нерегулярне прибирання мусору. Мурашки поселяються в домі лише з однієї причини - знайти їжу. Неприбраний мусор, крихти на столах, залишені солодощі це рай для мурах.
2. Міграція від сусідів. Мурахи дуже живучі та витривалі комахи, вони надзвичайно працьовиті і постійно рухаються в пошуках їжі, якщо вони є у Ваших сусідів, а Ви запропонуєте кращі умови існування, то мурашки з задоволенням перейдуть до Вас. Виконуйте пункт номер 1, щоб мурахи не примітили Ваш дім.
3. Настання холодів. Мурашки тепрокровні комашки, з настанням холодів вони шукають прихисту, в першу чергу поблище до людей, щоб мати доступ до їжі. Постійно підтримуйте чистоту в будинку і мурахи обійдуть Вашу територію стороною.
Працюємо професійно, швидко і ефективно, гарантія 100%: обробка від мурашок не займає багато часу, але допомагає зробити життя комфортнішим. Ми реагуємо швидко, при необхідності обробка можлива і в нічний час, з консультантом Ви обговорюєте всі моменти обробки, обираєте зручну дату і час, далі ми зробимо свою роботу, якісно.
Впевнені, робота з нами принесе Вам задоволення і під час спілкування, і в результаті роботи. Ми гарантуємо: повну анонімність, цілодобовий сервіс, безкоштовну консультацію, відкритість роботи (Ви бачите все що буде відбуватись на кожному етапі обробки). Ми працюємо навіть з найскладнішими випадками, в яких інші компанії будуть безсилі.
Вартість обробки:
Вартість знищення мурашок від 700 грн, ціна залежить від площі обробки.
Залиште заявку на безкоштовну консультацію, наш менеджер зв'яжеться з Вами і обговорите всі моменти обробки та точну ціну за об'єкт.
Найчастіші питання які ми чуємо про мурашок:
Професійна безкоштовна консультація
Залиште Ваш телефон в заявці і наші фахівці перетелефонують, щоб обсудити варіанти, ціну і сроки вирішення Вашої проблеми. Дамо відповідь на будь які питання
Ми маємо всі необхідні сертифікати та документи від МОЗ України на препарати які використовуємо при обробках.
Завдяки використанню якісних, сертифікованих препаратів при обробці приміщень та прилеглих територій, ми повністю впевнені в успішному результаті нашої роботи.
  • Гарантуємо знищення шкідників на будь якому об'єкті (при дотриманні всіх наших рекомендацій до, під час та після обробки)
  • Гарантуємо якісну роботу за всіма європейськими стандартами та при необхідності, якщо знадобиться екстренна, позапланова зміна обставин обробки, моментально відреагуємо та зробимо все, щоб це не повпливало на кінцевий результат

Працюємо щодня, без видідних
Обробка дзвінків та косультації: з 09:00 до 18:00
Надання послуг дезінфекції: цілодобово

Головний офіс:
м. Київ, пр-кт Відрадний, 64

Гаряча лінія:
+380987083727