Дезінсекція підвалів
Комфортне життя та благополуччя будинку починається з підвалу, якщо там чисто та немає шкідників, то немає небезпеки, що в квартирах постійно будуть з'являтись "непрохані гості", які роблять нестерпним життя людини, підвал не буде епіцентром їх розмноження. Важливо, щоб процес обробки був під контролем професіонала, інакше немає ніякої гарантії успіху в процесі знищення і врегулювання кількості комах та захисту від них. У комплекс дезінсекційних заходів входять профілактичні та винищувальні роботи. Після обробки необхідно буде провітрити приміщення, або ми також пропонуєно сучасну обробку без запаху, особливо актуальна ця пропозиція для алергіків.
Якщо Ваш підвал заселили надокучливі блохи, таргани, клопи, терміти або інші комахи, гризуни (миші, щурі) - звертайтесь в нашу компанію.
Переваги звернення до професіоналів:
Знаємо з практики, навіть якщо людина знає всі види і способи обробки підвалів, в 99% випадків самостійна обробка не ефективна, все тому, що теоретичних знань замало. В першу чергу потрібно правильно і точно розрахувати площу, концентрацію дез. розчину, уміти правильно наносити препарати. Ми працюємо з перевіреними препаратами, які проходять десятки етапів випробування, щоб на повну силу працювати на Вашій території, а також використовуємо в роботі новітню техніку, за допомогою якої препарат потрапляє в мінімальні щілини і впорається з усіма видами шкідників.
Також ви економите час, не відволікаючись від основних справ і не наражаючись на небезпеку, за Вас все зробить дезінфектор.
Працюємо професійно, швидко і ефективно, гарантія 100%: дезінсекція підвалу не займає багато часу, але допомагає зробити життя комфортнішим, знищивши епіцентр розмноження шкідників, вони не з'являються надалі в квартирах та житлових помешканнях. Ми реагуємо швидко, при необхідності обробка можлива і в нічний час, з консультантом Ви обговорюєте всі моменти обробки, обираєте зручну дату і час, далі ми зробимо все, якісно.
Впевнені, робота з нами принесе Вам задоволення і під час спілкування, і в результаті роботи. Ми гарантуємо: повну анонімність, цілодобовий сервіс, безкоштовну консультацію, відкритість роботи (Ви бачите все що буде відбуватись на кожному етапі обробки). Ми працюємо навіть з найскладнішими випадками, в яких інші компанії будуть безсилі.
Вартість обробки:
Дезінсекція підвалів від 1000 грн, ціна залежить від площі обробки та кількості видів шкідників яких потрібно знищити.
Залиште заявку на безкоштовну консультацію, наш менеджер зв'яжеться з Вами і обговорите всі моменти обробки та точну ціну за об'єкт.
Найчастіші питання по дезінсекції підвалів:
Професійна безкоштовна консультація
Залиште Ваш телефон в заявці і наші фахівці перетелефонують, щоб обсудити варіанти, ціну і сроки вирішення Вашої проблеми. Дамо відповідь на будь які питання.
Ми маємо всі необхідні сертифікати та документи від МОЗ України на препарати які використовуємо при обробках.
Завдяки використанню якісних, сертифікованих препаратів при обробці приміщень та прилеглих територій, ми повністю впевнені в успішному результаті нашої роботи.
  • Гарантуємо знищення шкідників на будь якому об'єкті (при дотриманні всіх наших рекомендацій до, під час та після обробки)
  • Гарантуємо якісну роботу за всіма європейськими стандартами та при необхідності, якщо знадобиться екстренна, позапланова зміна обставин обробки, моментально відреагуємо та зробимо все, щоб це не повпливало на кінцевий результат

Працюємо щодня, без видідних
Обробка дзвінків та косультації: з 09:00 до 18:00
Надання послуг дезінфекції: цілодобово

Головний офіс:
м. Київ, пр-кт Відрадний, 64

Гаряча лінія:
+380987083727