Знищення короїда
Навіть сучасний буд.матеріал схильний до зараження короїдом, особливо актуальною ця проблема є для приміського житла, коли проживши декілька років в будинку господарі виявляють, що дерев'яні елементи каркасу потрухнявіли. Це і є особливітсть, яка визначає, що в Вашому помешканні завівся і досить давно господарює такий паразит, як короїд - це невеличкі жуки, розміром від 0,8-15 мм. Він знаходить собі місце в стелі, підлозі та стінах будинку, а також в дверних та віконних отворах, в дерев'яних меблях. Шкідники проробляють вхідний отвір на поверхні конструкції і потрапляють всередину. Далі вони поїдають деревину, залишаючи по собі проходи, величиною приблизно 1-3 мм, час від часу вилазять на поверхню щоб відкласти яйця. В період від 2 до 3 тижнів вилуплюються личинки короїда, вони починають активно поглинати деревні волокна, напротязі декількох років відбувається формування дорослого жука (личинка за рік здатна зіпсувати більше півметра деревини). Короїд обирає собі для життя деревину, яка добре впитує та насичена вологою (сосна, дуб, липа, береза, бук, клен), це важливо для їх існування та успішного виведення потомства, чим сухіше дерево тим менша ймовірність появи жучків. Деревина яку пошкодив короїд відремонтувати неможливо.
Боротьба з короїдом повинна проводитись своєчасно, професійно і в декілька етапів, щоб успішно та назавжди вивести шкідників.
За останній час зміна клімату призвела до масового розмноження жука-короїда і люди все частіше стикаються з цими "паразитуючими". Не намагайтесь впоратись з проблемою самостійно, "народними" методами знищити короїда неможливо, Ви лише будете давати шкіднику час, щоб він все більше нищив Ваше житло. Одразу викликайте службу дезінфекції, спеціалісти якісно проведуть комплекс обробок, які знищуть у Вас короїда.
Від короїда позбутись дуже важко, тому важливо попередити його появу, або виявити на ранніх стадіях.
Якщо личинки короїда та жуки короїда живуть в будинку напротязі декількох років, то будьте впевнені, що трухнявою стане вся доступна їм деревина.
Зверніть увагу, існують способи попередити появу короїда, для володарів дерев'яних будинків, або частково дерев'яних конструкцій в будинку ця інформація надважлива, щоб не допустити максимального зараження! Перший етап: якщо Ви живете в дерев'яних будинках, або маєте лазню важливо раз-два на рік ретельно оглядати підлогу, стіни та стелю, на них не мають утворюватись відкриті овальні отвори, діаметром до 2 мм, Ви не маєте спостерігати місця, в яких з'являється буровий пил від деревини. Другий етап, для того щоб визначити на ранніх стадіях зараження житла короїдом: потрібно просто прислухатись до свого будинку, в безшумному помешканні Ви почуєте неголосне шурхотіння та безперервну метушню всередині деревної конструкції, цей звук сповіщає, що необхідно якомога швидче починати обробку будинку від короїда.
Працюємо професійно, швидко і ефективно, гарантія 100%: обробка від короїда проходить в декілька етапів, це дуже кропітка робота, яка потребує лише руки професійного дезінфектора. Ми реагуємо швидко, при необхідності обробка можлива і в нічний час, з консультантом Ви обговорюєте всі моменти обробки, обираєте зручну дату і час, далі ми зробимо свою роботу, якісно.
Впевнені, робота з нами принесе Вам задоволення і під час спілкування, і в результаті роботи. Ми гарантуємо: повну анонімність, цілодобовий сервіс, безкоштовну консультацію, відкритість роботи (Ви бачите все що буде відбуватись на кожному етапі обробки), надання всіх необхідних документів. Ми працюємо навіть з найскладнішими випадками, в яких інші компанії будуть безсилі.
Вартість обробки:
Вартість знищення короїда від 1000 грн, ціна залежить від площі обробки.
Залиште заявку на безкоштовну консультацію, наш менеджер зв'яжеться з Вами і обговорите всі моменти обробки та точну ціну за об'єкт.
Найчастіші питання які ми чуємо про короїда:
Професійна безкоштовна консультація
Залиште Ваш телефон в заявці і наші фахівці перетелефонують, щоб обсудити варіанти, ціну і сроки вирішення Вашої проблеми. Дамо відповідь на будь які питання
Ми маємо всі необхідні сертифікати та документи від МОЗ України на препарати які використовуємо при обробках.
Завдяки використанню якісних, сертифікованих препаратів при обробці приміщень та прилеглих територій, ми повністю впевнені в успішному результаті нашої роботи.
  • Гарантуємо знищення шкідників на будь якому об'єкті (при дотриманні всіх наших рекомендацій до, під час та після обробки)
  • Гарантуємо якісну роботу за всіма європейськими стандартами та при необхідності, якщо знадобиться екстренна, позапланова зміна обставин обробки, моментально відреагуємо та зробимо все, щоб це не повпливало на кінцевий результат

Працюємо щодня, без видідних
Обробка дзвінків та косультації: з 09:00 до 18:00
Надання послуг дезінфекції: цілодобово

Головний офіс:
м. Київ, пр-кт Відрадний, 64

Гаряча лінія:
+380987083727