Знищення бліх
Дуже поширена і небезпечна проблема - блохи. Вони кусають, завдають дискомфорту, не тільки домашнім тваринам, але й в дуже частих випадках самим людям. В наш час кожен може зустрітись з такою проблемою, це не рідкість, адже блохи однаково добре себе почувають і в сучасних багатоповерхівках, і в багатоповерхівках старого типу, а також в приватних будинках, на заміських ділянках, та на всіх інших територіях, де живуть люди.
Блохи харчуються кров'ю і як більшість шкідників являються переносниками серйозних інфекційних захворювань, таких як тиф, чума, туляремія і багато інших. Все через те, що блохи живуть у бруді, харчуються кров'ю всіх живих істот, на яку зможуть потрапити: коти, собаки, щурі, птахи. На місці укусу блохи утворюється болюча ранка, яка свербить і довго не загоюється, а з укусом в кров може потрапити інфекція яка і провокує хвороби.
Блохи потрапляють до нас у помешкання на взутті або на шерсті домашніх тварин. Цих поодиноких комах ми можемо не помічати, але цікаво, що розмножуються вони надзвичайно швидко, за місяць "команда" з двадцяти двоміліметрових бліх здатна збільшитися до 700 особин, одна доросла блоха може відкласти 50 яєць на день. У квартирах блохи поселяються на обшивках меблів, в плінтусах, килимах, там розмножуються та відкладають яйця. Блохи дуже сильні та витривалі комахи, стрибають високо, доведено, що блоха може тягнути ношу, вага якої буде переважувати їх самих в 160 разів, а стрибають вони на висоту, що перевищує їх зростання в 150 разів, та безперервно блоха може стрибнути біля 30 000 разів.
Якщо Ви маєте домашніх улюбленців вдома, потрібно проводити профілактику появи бліх, для цього важливо слідкувати за станом здоров'я домашніх вихованців, їх гігієною, вчасно купувати та одягати їм спеціальні нашийники від бліх.

Що робити якщо блохи все ж з'явились в домі?
Ми знаємо як швидко і якісно позбавитись від бліх в домі: секрет в подвійному підході. Перший: лікуєте домашніх улюбленців, другий: обробляєте весь будинок.
Зверніть увагу, навіть якщо Ви помітили бліх лише у одного улюбленця, лікувати потрібно всіх тварин хто живе з Вами, для того щоб убезпечити потрапляння паразитів на інших домашніх вихованців і зменшити ризик повторного зараження в майбутньому.
Наступний етап це обробка будинку, в першу чергу зверніть увагу на місця, де зосереджено багато речей - сміття, старий одяг і ін (розберіть "наклади"). Блохи часто обирають для схованки купи речей, в першу чергу через те, що ці місця мають найбільш сприятливі умови для дозрівання їх личинок.
Далі потрібно провести обробку спеціальними засобами від бліх, рекомендуємо не купувати самостійно препарати, а звернутись до фахівців. "Магазинні" засоби в основному не досить ефективні і блохи лише підсилюють свій імунітет та витривалість за допомогою таких препаратів.
Ми працюємо лише з перевіриними, сертифікованими засобами, які повністю безпечні для здоров'я людини і домашніх тварин. А наші професійні дезінфектори максимально обізнані в справі по блохах, вони позбавлять Вас цієї проблеми лише за 1 сеанс. Ми використовуємо на обробках професійну техніку, яка розпилює інсектициди в найдрібніші щілини будинку, таким чином гарантуємо загибель всіх бліх та їх личинок. Додатково наші співробітники дадуть цінні рекомендації, як уникнути повторного зараження приміщення блохами.
Працюємо професійно, швидко і ефективно, гарантія 100%: в середньому обробка від бліх займає приблизно 30 хвилин. Ми реагуємо швидко, при необхідності обробка можлива і в нічний час, оберіть зручну дату, ми зробимо свою роботу якісно.
Впевнені, робота з нами принесе Вам задоволення і під час спілкування і в результаті роботи. Ми гарантуємо: повну анонімність, цілодобовий сервіс, безкоштовну консультацію, відкритість роботи (Ви бачите все що буде відбуватись на кожному етапі обробки), надання всіх необхідних документів. Ми працюємо навіть з найскладнішими випадками, в яких інші компанії будуть безсилі.
Вартість обробки:
Зверніть увагу: ціни зазначені стандартні, вони можуть регулюватись в меншу і в більшу сторону, залежно від ситуації, детальну інформацію уточняйте у менеджерів.
Також уточняйте окремо у менеджерів ціни на квартири з більшою кількістю кімнат, будинки з більшою квадратурою, кафе, магазини, торгові\мебельні склади.
1-КІМНАТНА КВАРТИРА
— Газо-айрозольна обробка з запахом
— Газо-айрозольна обробка без запаху
600 грн
800 грн
2-КІМНАТНА КВАРТИРА
— Газо-айрозольна обробка з запахом
— Газо-айрозольна обробка без запаху
650 грн
850 грн
3-КІМНАТНА КВАРТИРА
— Газо-айрозольна обробка з запахом
— Газо-айрозольна обробка без запаху
700 грн
1000 грн
ГУРТОЖИТОК: 1 КІМНАТА (без ванної і туалету):
— Газо-айрозольна обробка з запахом
— Газо-айрозольна обробка без запаху
500 грн
700 грн
БУДИНОК\магазин: ВІД 60 М2 ДО 150 М2:
— Газо-айрозольна обробка з запахом
— Газо-айрозольна обробка без запаху
від 950 грн
від1000 грн
Що робити далі?
Якщо Ви виявили бліх на домашніх улюбленцях або вони розгулюють у Вас в помешканні та нападають на людей, рекомендуємо не зволікати і максимально швидко почати боротись з ними! Адже кожного дня одна доросла блоха відкладає 50 личинок, можете лише уявити, що на Вас чекає, якщо Ви запустите дану проблему.
Просто залиште заявку на сайті, ми Вам перезвонимо, обсудимо всі деталі, обговоримо зручний для Вас час і дату обробки, зробимо все на найкращому рівні. Наш спеціаліст перед обробкою оцінює рівень зараженості і підбирає індивідуально для Вас препарат, який буде ефективний проти бліх на 100% і позбавить Вас цієї проблеми за 1 обробку.
Блохи небезпечні для Вас і Ваших рідних, не відкладайте на завтра те, що можна знищити сьогодні.

Найчастіші питання які ми чуємо про бліх:
Професійна безкоштовна консультація
Залиште Ваш телефон в заявці і наші фахівці перетелефонують, щоб обсудити варіанти, ціну і сроки вирішення Вашої проблеми. Дамо відповідь на будь які питання.
Ми маємо всі необхідні сертифікати та документи від МОЗ України на препарати які використовуємо при обробках.
Завдяки використанню якісних, сертифікованих препаратів при обробці приміщень та прилеглих територій, ми повністю впевнені в успішному результаті нашої роботи.
  • Гарантуємо знищення шкідників на будь якому об'єкті (при дотриманні всіх наших рекомендацій до, під час та після обробки)
  • Гарантуємо якісну роботу за всіма європейськими стандартами та при необхідності, якщо знадобиться екстренна, позапланова зміна обставин обробки, моментально відреагуємо та зробимо все, щоб це не повпливало на кінцевий результат

Працюємо щодня, без видідних
Обробка дзвінків та косультації: з 09:00 до 18:00
Надання послуг дезінфекції: цілодобово

Головний офіс:
м. Київ, пр-кт Відрадний, 64

Гаряча лінія:
+380987083727