Знищення мух
Мухи - це комахи які поширюються дуже швидко, приносять дискомфорт та переносять небезпечні мікроорганізми (більше 300 видів), які в свою чергу є збудниками захворювань людини, таких як виразка, гастрит, дифтерія і багато інших. Все це тому, що муха за день може побувати в різних місцях, від кришки унітазу, сміттєвого відра, до Вашої тарілки або столу. Лише уявіть де міг бути хоботок комахи перед тим як потрапити до Вас в житло. Мають мухи і зуби, правда зовсім крихітні, вони розташовуються у тому ж хоботку і слугують для відокремлення частинок їжі.
За життєвий цикл 3-4 місяці одна муха здатна відложити до 600 яєць, так за сезон з'являються сотні тисяч особин. Ще напевно багато хто чув про міази - це небезпечне паразитне захворювання, за якого личинки мух поселяються в органах і тканинах людини. Деякі види мух являються кровососними, вони надокучають людям і домашньому скотові, боляче кусають та являються переносниками інфекцій.
На початкових етапах зараження позбутись від мух можливо і самостійно, найчастіше використовуються елементарні методи: липучі стрічки, дихлофос, електро-ловушки, мухобойки. Але якщо помешкання чи територія заражені великою кількостю комах, то ці методи лише частково будуть допомагати і не зможуть знищити популяцію повністю.
Тут на допомогу приходять професіонали, наші дезінфектори мають професійне обладнання, якісні препарати та великий запас знань і практики. Ми гарантуємо якісну роботу і повне знищення шкідника за короткий час, щоб він Вас не турбував. Наші препарати не тільки знищують мух, але й мають "відложену дію", тривалий час слугують захисним бар'єром, захищають від повторного зараження території.
Збиток від мух та їх профілактика
Знищення мух допоможе позбутись відразу 2-х проблем: перша - це нестерпне, надокучливе дзищання, яке зводить з розуму та постійне мелькання перед очима літаючих комах; друга - позбудитесь величезного ризику поширення небезпечних захворювань в Вашому домі.
- Мухи живуть в місцях, де є достатня кількість їжі, як для них, так для личинок цих комах. Особливу увагу приділяють зіпсованим харчам, падалі, саме ці місця ідеальні для розвитку личинок. Потім з такої їжі муха летить до нас на стіл на продукти та механічним шляхом переносить збудників кишкових інфекцій.
- Мухи, особливо кровососні види, спричиняють великий дискомфорт людям, домашнім тваринам. Особливо страждають лежачі хворі та діти.
Наявність великої кількості мух - признак санітарної неблагополучності помешкання або території. Тому обов'язковим етапом боротьби з цими комахами є усунення факторів, які сприяють розмноженню та харчуванню мух, а також приймайте елементарні міри по захисту помешкання - використовуйте москітні сітки.
Працюємо професійно, швидко і ефективно, гарантія 100%: обробка від мух не займає багато часу, але допомагає зробити життя комфортнішим. Ми реагуємо швидко, при необхідності обробка можлива і в нічний час, з консультантом Ви обговорюєте всі моменти обробки, обираєте зручну дату і час, далі ми зробимо свою роботу, якісно.
Впевнені, робота з нами принесе Вам задоволення і під час спілкування, і в результаті роботи. Ми гарантуємо: повну анонімність, цілодобовий сервіс, безкоштовну консультацію, відкритість роботи (Ви бачите все що буде відбуватись на кожному етапі обробки). Ми працюємо навіть з найскладнішими випадками, в яких інші компанії будуть безсилі.
Вартість обробки:
Вартість знищення мух від 700 грн, ціна залежить від площі обробки.
Залиште заявку на безкоштовну консультацію, наш менеджер зв'яжеться з Вами і обговорите всі моменти обробки та точну ціну за об'єкт.
Найчастіші питання які ми чуємо про мух:
Професійна безкоштовна консультація
Залиште Ваш телефон в заявці і наші фахівці перетелефонують, щоб обсудити варіанти, ціну і сроки вирішення Вашої проблеми. Дамо відповідь на будь які питання
Ми маємо всі необхідні сертифікати та документи від МОЗ України на препарати які використовуємо при обробках.
Завдяки використанню якісних, сертифікованих препаратів при обробці приміщень та прилеглих територій, ми повністю впевнені в успішному результаті нашої роботи.
  • Гарантуємо знищення шкідників на будь якому об'єкті (при дотриманні всіх наших рекомендацій до, під час та після обробки)
  • Гарантуємо якісну роботу за всіма європейськими стандартами та при необхідності, якщо знадобиться екстренна, позапланова зміна обставин обробки, моментально відреагуємо та зробимо все, щоб це не повпливало на кінцевий результат

Працюємо щодня, без видідних
Обробка дзвінків та косультації: з 09:00 до 18:00
Надання послуг дезінфекції: цілодобово

Головний офіс:
м. Київ, пр-кт Відрадний, 64

Гаряча лінія:
+380987083727