Послуги з газації та фумігації складських приміщень
Послуга націлена на знераження складських приміщень, контейнерів для зберігання зерна, обробка зараженого матеріалу від шкідників. Постійний приток зерна в центри переробки і розфасовки зобов'язують власників проводити заходи по боротьбі з шкідниками або проводити профілактику зараження. Самий надійний спосіб обробки зернових - фумігація. Завдяки правильному технічному обладнанню та професіональній підготовці спеціалістів ми завойовуємо авторитет надійного партнера в цій справі.
Фумігацію проводять з трьох основних причин:
1. Для забезпечення правильного зберігання зернових культур і продуктів їх переробки;
2. Для обробки вже зараженого матеріалу шкідниками;
3. При потребі експорта контейнерів (проводять фумігацію контейнерів з товаром).
Етапи фумігації:
- В першу чергу наш кваліфікований спеціаліст (дезінфектор) проводить первинний огляд об'єкта та надає рекомендації щодо подальшої обробки. Первинний огляд необхідно проводити ще задля того, щоб дезінфектор визначив препарати та їх дозування, щоб провести максимально якісну обробку та добитись ідеального результату.
- Наступний етап - це безпосередньо проведення фумігації: закладка фуміганта та дотримання всіх необхідних способів і етапів введення препаратів.
- Останнє, що потрібно зробити - це дегазіція. Іншими словами - це процес видалення залишків фуміганта шляхот тривалого провітрювання.
Працюємо максимально швидко і ефективно: фумігація - обробка від шкідників зернових культур та складських приміщень, іноді це крайнє-необхідна процедура (через зараження), іноді потрібна лише профілактика, та в результаті Ви зберігаєте свій товар "цілим" та неушкодженим. Ми реагуємо швидко, оберіть зручну дату і час, ми зробимо свою роботу якісно.
Впевнені, робота з нами принесе Вам задоволення, і під час спілкування, і в результаті роботи. Ми гарантуємо: повну анонімність, цілодобовий сервіс, безкоштовну консультацію, відкритість роботи (Ви бачите все що буде відбуватись на кожному етапі обробки), надання всіх необхідних документів.
Вартість обробки:
Зверніть увагу: ціни зазначені стандартні, вони можуть регулюватись в меншу і в більшу сторону, залежно від об'єму роботи та ступіню зараження обєкта, детальну інформацію уточняйте у менеджерів.
Фумігація матеріалу в контейнерах
1 контейнер
від 400 грн
Фумігація матеріалу в приміщенні
1 тонна
від 10 грн
дезінсекція складських приміщень, сілосних ємностей, контейнерів і ін.
1 м.куб
від 800 грн
Найчастіші питання про процес фумігації:
Професійна безкоштовна консультація
Залиште Ваш телефон в заявці і наші фахівці перетелефонують, щоб обсудити варіанти, ціну і сроки вирішення Вашої проблеми. Дамо відповідь на будь які питання.
Ми маємо всі необхідні сертифікати та документи від МОЗ України на препарати які використовуємо при обробках.
Завдяки використанню якісних, сертифікованих препаратів при обробці приміщень та прилеглих територій, ми повністю впевнені в успішному результаті нашої роботи.
  • Гарантуємо знищення шкідників на будь якому об'єкті (при дотриманні всіх наших рекомендацій до, під час та після обробки)
  • Гарантуємо якісну роботу за всіма європейськими стандартами та при необхідності, якщо знадобиться екстренна, позапланова зміна обставин обробки, моментально відреагуємо та зробимо все, щоб це не повпливало на кінцевий результат

Працюємо щодня, без видідних
Обробка дзвінків та косультації: з 09:00 до 18:00
Надання послуг дезінфекції: цілодобово

Головний офіс:
м. Київ, пр-кт Відрадний, 64

Гаряча лінія:
+380987083727