Боротьба з мікробами і вірусами
Поширення шкідливих бактерій і інфекцій потребують проведення заходів на їх знешкодження та поліпшення санітарних умов. На щастя з кожним роком санітарні умови життя стають все краще і таких обробок стає все менше, але і на даний момент такий вид послуг мають місце бути. Мікроби та віруси - це невидимі мікроорганізми, які приносять шкоду здоров'ю людей. Дезінфекція направлена на знераження вредоносних мікроогганізмів, які являються збудниками хвороб, провокаторами інфекційних захворювань, а також вони являються джерелами алергічних реакцій. Особливо швидко розвиваються ці мікроорганізми в приміщеннях з підвищеною вологістю.
Самостійна боротьба з мікробами не дає потрібного результату!
Знищення патогенів потрібно проводити своєчасно і з допомогою кваліфікованих спеціалісті, які швидко та якісно позбавлят від проблеми, зі стопроцентним результатом та убезпечат Ваше здоров'я. Наша компанія має великий досвід по роботі з цим питанням. Обробка від мікробів і вірусів в жилих квартирах проводиться сертифікованими, якісними препаратами світового стандарту, дезинфектанти ідуть з мінімальною токсичністю для оточуючих, робота препарата націлена лише на знищення вредоносних мікроорганізмів. Після обробки - приміщення являється стерильним на 99%. Дезінфекцію ще поділяють на такі види: профілактична, поточна та заключна. Профілактична націлена на попередження зараження приміщення. Поточна - проводиться в приміщеннях де вже є хворі, для локалізації захворювання. Заключна дезінфекція потрібна в приміщеннях де вже знешкодили вогнище зараження.
Працюємо професійно, швидко і ефективно, гарантія 100%: обробка від мікробів та вірусів не займає багато часу, але в прямому сенсі цього слова: "може врятувати життя", адже ці мікроорганізми являються збидниками різноманітних і навіть найнебезпечніших хвороб. Ми реагуємо швидко, при необхідності обробка можлива і в нічний час, з консультантом Ви обговорюєте всі моменти обробки, обираєте зручну дату і час, далі ми зробимо свою роботу, якісно.
Впевнені, робота з нами принесе Вам задоволення і під час спілкування, і в результаті роботи. Ми гарантуємо: повну анонімність, цілодобовий сервіс, безкоштовну консультацію, відкритість роботи (Ви бачите все що буде відбуватись на кожному етапі обробки), надання всіх необхідних документів. Ми працюємо навіть з найскладнішими випадками, в яких інші компанії будуть безсилі.
Вартість обробки:
Зверніть увагу: ціни зазначені стандартні, вони можуть регулюватись в меншу і в більшу сторону, залежно від ситуації, детальну інформацію уточняйте у менеджерів.
Також уточняйте окремо у менеджерів ціни на квартири з більшою кількістю кімнат, будинки з більшою квадратурою, ресторани, кафе, магазини, торгові склади.
1-КІМНАТНА КВАРТИРА
700 грн
2-КІМНАТНА КВАРТИРА
750 грн
3-КІМНАТНА КВАРТИРА
800 грн
4-КІМНАТНА КВАРТИРА
850 грн
ГУРТОЖИТОК: 1 КІМНАТА:
600 грн
ГУРТОЖИТОК: 2 КІМНАТА:
900 грн
Найчастіші питання які ми чуємо про послугу зі знераження приміщення проти бактерій і вірусів:
Професійна безкоштовна консультація
Залиште Ваш телефон в заявці і наші фахівці перетелефонують, щоб обсудити варіанти, ціну і сроки вирішення Вашої проблеми. Дамо відповідь на будь які питання.
Ми маємо всі необхідні сертифікати та документи від МОЗ України на препарати які використовуємо при обробках.
Завдяки використанню якісних, сертифікованих препаратів при обробці приміщень та прилеглих територій, ми повністю впевнені в успішному результаті нашої роботи.
  • Гарантуємо знищення шкідників на будь якому об'єкті (при дотриманні всіх наших рекомендацій до, під час та після обробки)
  • Гарантуємо якісну роботу за всіма європейськими стандартами та при необхідності, якщо знадобиться екстренна, позапланова зміна обставин обробки, моментально відреагуємо та зробимо все, щоб це не повпливало на кінцевий результат

Працюємо щодня, без видідних
Обробка дзвінків та косультації: з 09:00 до 18:00
Надання послуг дезінфекції: цілодобово

Головний офіс:
м. Київ, пр-кт Відрадний, 64

Гаряча лінія:
+380987083727