Боротьба з кліщами
Небезпечні істоти - кліщі, вони забирають життя не тільки домашніх тварин, але й у людей, щорічно на території України виявляють все нових видів з родини кліщів. Котрі переносять сотні небезпечних інфекційних захворювань, найпопулярніші із них це вірусний енцефаліт та хвороба Лайма. Укус кліща - це без перебільшення "ефект брудної голки". Також тяжкі наслідки несуть токсини, які виділяє кліщ з свого організму в місці укуса, деякі види кліщів здатні паралізувати не тільки тварину, а й навіть людину, а деякі без проблем можуть привести до летального результату. Найстрашніше, що кліщ дуже маленька комаха, величиною не більше 1 мм, а укус кліща абсолютно безболісний і людина не помітить, що на її тілі поселився паразит, та нажаль вчасно не виявить небезпеку.
Сезон активності кліщів починається в березні, закінчується приблизно в листопаді. Напротязі року є два найбільш активних періоди - це квітень-травень та серпень-вересень. Кліщі ховаються в високій траві, в широких листяних деревах, на кущах, а потрапити на людину можуть в будь-яку погоду та в будь-який час дня і ночі, під час прогулянки чи на відпочинку на природі.
Важливо дотримуватись елементарних правил, які допоможуть уберегтись від нападу кліщів
Важливо пам'ятати де живе кліщ, в першу чергу це висока трава, тому коли їдете в ліс одягайте чоботи, а штани заправляйте в них. Також кліщ може жити на листяних деревах - одягайте головний убір. Після прогулянки в лісі огляньте своє тіло, дітей та домашніх улюбленців, які були з Вами, якщо Ви виявили кліща на тілі, не виривайте його руками, щоб видалити кліща бажано звернутись відразу в лікарню, якщо такої можливості немає проведіть "правильні" процедури та видаліть кліща безпечно.
Та все ж у багатьох виникає питання: як боротись з кліщами, як запобігти їх появі і захистити свою територію від цих паразитів?
В першу чергу потрібно регулярно підстригати газон, до висоти трави 10-15 см;
Не допускайте утворення звалищ, та своєчасно прибирайте опале листя і гілки;
Проводьте дератизаційні обробки з допомогою професіоналів, один-два рази на рік, в період їх найбільшої активності, щоб винищувати кліщів та їх личинки.
Обробляти територію від кліщів слід в теплу та суху погоду, щоб препарати виконали свою роботу на 100%.
Ми працюємо з професійною технікою, яка розпилює препарат мікро-кристалами, та гарантує враження всіх кліщів на Ваші території, що обробляєте.
Обробки ми виконуємо на дачних ділянках, на ділянках приватних будинків, розважальних майданчиків, на території баз відпочинку.
Наші співробітники по приїзду на об'єкт обробки оглядають територію, визначають ступінь зараженості кліщами, виходячи з цього підбирають потрібну пропорцію препарату. Далі проводять обробку території максимально результативно.
Боротьба з кліщами - це складний процес, який потребує щорічного повторення, але ми знаємо, спробувавши один раз наші послуги, будете звертатись до нас щорічно, адже здоров'я Ваше і Ваших рідних залежить лише від Вас.
Працюємо професійно, швидко і ефективно, гарантія 100%: обробка від кліщів не займає багато часу, але реально може врятувати життя, адже кліщі дуже небезпечні паразитуючі. Ми реагуємо швидко, при необхідності обробка можлива і в нічний час, з консультантом Ви обговорюєте всі моменти обробки, обираєте зручну дату і час, далі ми зробимо свою роботу, якісно.
Впевнені, робота з нами принесе Вам задоволення і під час спілкування, і в результаті роботи. Ми гарантуємо: повну анонімність, цілодобовий сервіс, безкоштовну консультацію, відкритість роботи (Ви бачите все що буде відбуватись на кожному етапі обробки), надання всіх необхідних документів. Ми працюємо навіть з найскладнішими випадками, в яких інші компанії будуть безсилі.
Вартість обробки:
Вартість знищення короїда від 500 грн, ціна залежить від площі обробки.
Залиште заявку на безкоштовну консультацію, наш менеджер зв'яжеться з Вами і обговорите всі моменти обробки та точну ціну за об'єкт.
Найчастіші питання які ми чуємо про кліщів:
Професійна безкоштовна консультація
Залиште Ваш телефон в заявці і наші фахівці перетелефонують, щоб обсудити варіанти, ціну і сроки вирішення Вашої проблеми. Дамо відповідь на будь які питання
Ми маємо всі необхідні сертифікати та документи від МОЗ України на препарати які використовуємо при обробках.
Завдяки використанню якісних, сертифікованих препаратів при обробці приміщень та прилеглих територій, ми повністю впевнені в успішному результаті нашої роботи.
  • Гарантуємо знищення шкідників на будь якому об'єкті (при дотриманні всіх наших рекомендацій до, під час та після обробки)
  • Гарантуємо якісну роботу за всіма європейськими стандартами та при необхідності, якщо знадобиться екстренна, позапланова зміна обставин обробки, моментально відреагуємо та зробимо все, щоб це не повпливало на кінцевий результат

Працюємо щодня, без видідних
Обробка дзвінків та косультації: з 09:00 до 18:00
Надання послуг дезінфекції: цілодобово

Головний офіс:
м. Київ, пр-кт Відрадний, 64

Гаряча лінія:
+380987083727