Знищення комарів
Ми знаємо як позбутися від комарів не тільки в будинку, але й на відкритій ділянці, створюємо захист Вашої території за допомогою якісних препаратів міжнародних стандартів. Комар - дуже набридливий, літаючий шкідник, він живиться не лише кров'ю, але здатний розносити різноманітні захворювання (такі як малярія). Цікаво, що людською кров'ю живиться лише самка комара, адже частини крові мають необхідні компоненти для розвитку яєць та виведення потомства. Самці не шкодять людині, вони харчуються нектаром з квітів. За добу одна самка комара відкладає до 300 личинок, перетворення личинки в повноцінного комара відбувається лише за 7 днів. Прокидаються комарі від зимнього сну з настанням тепла, десь в травні, основний пік нашестя комарів наступає всередині літа і триває аж до холодів. Тривалість життя комара триває місяць.
Комарі доставляють величезний дискомфорт, вони перетворюють життя в постійну боротьбу з цими комахами, їх укуси нестерпні, викликають сильний зуд та почервоніння, а часом викликають аллергічну реакцію, яка незавжди приємно закінчується для людини (особливо вразливі діти), а їх дзищання не дає спокою та виводе з рівноваги. Також могли помітити, якщо Ви проживаєте поблизу водойми, то життя там з комарами особлива мука. Комарі неактивні в денний час, а з настанням сутінків вилітають на пошук їжі.
Професійне знищення комарів на території - це ефективний спосіб та правильний вибір
Знищення комарів, як і інших літаючих шкідників відбувається за допомогою газації (розпилення препаратів у вигляді холодного туману за допомогою професійної техніки та в професійному обладнанні). На відкритих територіях обробка має проводитись в період без опадів, та 2-3 дні без опадів після обробки, розведення препарату водою знижує його ефективність в рази. Також рекомендуємо звернути увагу на підвальні приміщення, якщо такі є на території, комарі люблять прохолодні вологі приміщення, там чудово розмножуються.
Особливо гостро питання "знищення комарів" постає перед власниками приватних будинків, баз відпочинку, санаторіїв, кафе, ресторанів з відкритими терасами, супермаркетів та інших територій, де перебувають люди та діти.
Забудьте про короткотривалу і малоефективну дію народних методів, заощадьте свої час та кошти, довіртесь професіоналам. Наша компанія має великий досвід в боротьбі з комарами, працюємо комплексно (обробка водойм, обробка землі, рослин та повітряне розпилення інсектициду), гарантуємо їх знищення, щоб Ви могли спокійно відпочивати та насолоджуватись теплими літніми вечорами.
Працюємо максимально швидко і ефективно, гарантія успіху 100%: час роботи дезінфектора залежить від площі обробки, в середньому це займає приблизно 30-40 хвилин. Через пару годин Ви продовжите жити звичайним життям, але Вас вже не будуть турбують комарі. Рекомендуємо робити обробку наніч та в період без опадів. Ми реагуємо швидко, оберіть зручну дату і час, працюємо в вихідні та в нічний час, зробимо свою роботу якісно.
Впевнені, робота з нами принесе Вам задоволення і під час спілкування і в результаті роботи. Ми гарантуємо: повну анонімність, цілодобовий сервіс, безкоштовну консультацію, відкритість роботи (Ви бачите все що буде відбуватись на кожному етапі обробки), надання всіх необхідних документів. Працюємо з ділянками будь-якого типу та розміру.
Вартість обробки:
Вартість послуги по знищенню комарів від 500 грн, ціна залежить від площі обробки.
Залиште заявку на безкоштовну консультацію, наш менеджер зв'яжеться з Вами і обговорите всі моменти і особливості обробки та точну ціну за об'єкт.
Найчастіші питання які ми чуємо про комарів:
Професійна безкоштовна консультація
Залиште Ваш телефон в заявці і наші фахівці перетелефонують, щоб обсудити варіанти, ціну і сроки вирішення Вашої проблеми. Дамо відповідь на будь які питання
Ми маємо всі необхідні сертифікати та документи від МОЗ України на препарати які використовуємо при обробках.
Завдяки використанню якісних, сертифікованих препаратів при обробці приміщень та прилеглих територій, ми повністю впевнені в успішному результаті нашої роботи.
  • Гарантуємо знищення шкідників на будь якому об'єкті (при дотриманні всіх наших рекомендацій до, під час та після обробки)
  • Гарантуємо якісну роботу за всіма європейськими стандартами та при необхідності, якщо знадобиться екстренна, позапланова зміна обставин обробки, моментально відреагуємо та зробимо все, щоб це не повпливало на кінцевий результат

Працюємо щодня, без видідних
Обробка дзвінків та косультації: з 09:00 до 18:00
Надання послуг дезінфекції: цілодобово

Головний офіс:
м. Київ, пр-кт Відрадний, 64

Гаряча лінія:
+380987083727