Короїд. Обробка стоячих дерев.
Короїд - це комаха, яка харчується деревиною (будь-якого походження: чи то живе дерево чи дерев'яні вироби), якщо короїд поселився в Вашому саду, він принесе колосальні збитки. Короїд знищує дерева зсередини, самка короїда прогризає ходи, влаштовує в них яйцекладки, через деякий час з яєць вилуплюються личинки, які харчуються волокнами дерева та його соком, через це дерево вмирає. Дуже часто короїд селиться не на здорових деревах, а на ослаблених або поражених хворобами, якщо таких немає, то він без проблем поселяється на здорових деревах. В саду цей шкідник дуже любить плодові дерева, а ще саженці, які нещодавно пересадили на нове місце.
Зрозуміти, що короїд поселився в дереві можна по невеликих отворах в корі, також зверніть увагу на рослини які сильно приваблюють дятлів, частіше всього це признак наявності такого шкідника як короїд. Обдивіться уважно поверхню стовбура, якщо на ньому, або біля нього виявите бурове борошно (маленькі опилки) коричневого кольору, це значить, що шкідник прогриз лише кору, якщо борошно має біле забарвлення - значить жук добрався до деревини. При останній стадії зараження крона дерева всихає, його листя облітає. Коли кора починає відвалюватись кусками, дерево вважається мертвим.
Як позбавитись від короїда?
Як тільки Ви виявили короїда необхідно приступати до активних дій. Боротись з шкідником потрібно комплексно і важливо не пошкодити дерева ще більше. Рекомендуємо звернутись за допомогою до професіоналів, ми знаємо як боротись з цією проблемою, дезінфектор в першу чергу визначає який саме підвид короїда заселився на Вашій території, потім проаналізує види дерев які ростуть на території і виходячи з цього обере якісні препарати, які допоможуть знищити короїда.
Також Ви самостійно можете робити профілактичні заходи, щоб не дозволити шкідникам поселитись в Вашому саду:
1. Періодично оглядайте дерева (щоб виявити шкідника на ранніх стадіях);
2. Не забувайте про агротехнічні правила: вчасно удобрюйте, поливайте, пів'язуйте дерева.
3. Вчасно проводьте санітарні та гігієнічні заходи: обрізайте засохші гілки, вчасно очищайте кору, дезинфікуйте та обробляйте мінімальні ранки.
4. Залучайте на участок чорних дятлів - вони прямі вороги короїда.
5. Регулярно обробляйте рослини органічними засобами: обмащуйте стовбури навозом, гашеним вапном або сумішшю перегноя і глини.
Працюємо професійно, швидко і ефективно, гарантія 100%: обробка від короїда має проходити в декілька етапів, це дуже кропітка робота, яка потребує лише руки професійного дезінфектора. Ми реагуємо швидко, при необхідності обробка можлива і в нічний час, з консультантом Ви обговорюєте всі моменти обробки, обираєте зручну дату і час, далі ми зробимо свою роботу, якісно.
Впевнені, робота з нами принесе Вам задоволення і під час спілкування, і в результаті роботи. Ми гарантуємо: повну анонімність, цілодобовий сервіс, безкоштовну консультацію, відкритість роботи (Ви бачите все що буде відбуватись на кожному етапі обробки), надання всіх необхідних документів. Ми працюємо навіть з найскладнішими випадками, в яких інші компанії будуть безсилі.
Вартість обробки:
Вартість знищення короїда від 1000 грн, ціна залежить від площі обробки.
Залиште заявку на безкоштовну консультацію, наш менеджер зв'яжеться з Вами і обговорите всі моменти обробки та точну ціну за об'єкт.
Найчастіші питання які ми чуємо про обробку короїда на вулиці:
Професійна безкоштовна консультація
Залиште Ваш телефон в заявці і наші фахівці перетелефонують, щоб обсудити варіанти, ціну і сроки вирішення Вашої проблеми. Дамо відповідь на будь які питання
Ми маємо всі необхідні сертифікати та документи від МОЗ України на препарати які використовуємо при обробках.
Завдяки використанню якісних, сертифікованих препаратів при обробці приміщень та прилеглих територій, ми повністю впевнені в успішному результаті нашої роботи.
  • Гарантуємо знищення шкідників на будь якому об'єкті (при дотриманні всіх наших рекомендацій до, під час та після обробки)
  • Гарантуємо якісну роботу за всіма європейськими стандартами та при необхідності, якщо знадобиться екстренна, позапланова зміна обставин обробки, моментально відреагуємо та зробимо все, щоб це не повпливало на кінцевий результат

Працюємо щодня, без видідних
Обробка дзвінків та косультації: з 09:00 до 18:00
Надання послуг дезінфекції: цілодобово

Головний офіс:
м. Київ, пр-кт Відрадний, 64

Гаряча лінія:
+380987083727