Знищення павуків
Коли павуки проникають в житлове приміщення, вони намагаються максимально захопити його і тут вже про комфорт людини в свому помешканні не може бути мови. Видів отруйних павуків в Україні дуже мало, але багато людей страждають на Арахнофобію - боязнь павукоподібних. Якщо шкідник потрапив в приміщення, але ще не встиг розмножитись в великих маштабах, то впоратись з проблемою можливо самостійно, проведіть гениральне прибирання помешкання, озбройтесь пилосом та віником, успіх залежить від якості прибирання, пройдіть всі кути, вікна, по периметру стіни, підлогу, всі затишні куточки, зберіть всю павутину, можливо не назавжди, але на деякий час вдасться позбавитись від шкідників. Але якщо павуки вже на повну силу захопили ваше житло, то рекомендуємо виконати ряд радикальних засобів, спрямованих на знищення павуків. Запросіть професіоналів, які якісно допоможуть впоратись з проблемою.
Наша компанія "Targan-Dez" також займається знищенням павуків, ми маємо професійне обладнання, завдяки якому не лише знищуємо павуків "зараз" але й попереджуємо їх появу надалі. Наш дезінфектор обов'язково робить удар по місцях локації колоній, розпилює препарати по всьому периметру приміщення та забезпечує знищення павуків на всіх етапах розвитку: кладки яєць, личинок та дорослих особин павука.
Ми надаємо послуги по знищенню шкідників вже не один рік, і за чей час знаємо як якісно та ефективно позбавляти клієнтів проблеми яка їх тривоже (пов'язаних з шкідниками).
Причини появи павуків в домі:
Павуки можуть поселитись у Вашому домі з кількох причин, основні з них:
 • Недотримання правил гігієни - скупчення пилу та сміття в будинку часто є причиною появи павуків в домі.
 • Підвищена вологість - павуки полюбляють приміщення перенасичені вологою, найчастіше поселяються в ванній кімнаті або на кухні.
 • Початок опалюваного сезону - коли на вулиці стає холодно, павуки шукають теплого укриття на зиму.
  Працюємо професійно, швидко і ефективно, гарантія 100%: обробка від павуків не займає багато часу, але допомагає зробити життя комфортнішим. Ми реагуємо швидко, при необхідності обробка можлива і в нічний час, з консультантом Ви обговорюєте всі моменти обробки, обираєте зручну дату і час, далі ми зробимо свою роботу, якісно.
  Впевнені, робота з нами принесе Вам задоволення і під час спілкування, і в результаті роботи. Ми гарантуємо: повну анонімність, цілодобовий сервіс, безкоштовну консультацію, відкритість роботи (Ви бачите все що буде відбуватись на кожному етапі обробки). Ми працюємо навіть з найскладнішими випадками, в яких інші компанії будуть безсилі.
  Вартість обробки:
  Вартість знищення павуків від 700 грн, ціна залежить від площі обробки.
  Залиште заявку на безкоштовну консультацію, наш менеджер зв'яжеться з Вами і обговорите всі моменти обробки та точну ціну за об'єкт.
  Найчастіші питання які ми чуємо про павуків:
  Професійна безкоштовна консультація
  Залиште Ваш телефон в заявці і наші фахівці перетелефонують, щоб обсудити варіанти, ціну і сроки вирішення Вашої проблеми. Дамо відповідь на будь які питання
  Ми маємо всі необхідні сертифікати та документи від МОЗ України на препарати які використовуємо при обробках.
  Завдяки використанню якісних, сертифікованих препаратів при обробці приміщень та прилеглих територій, ми повністю впевнені в успішному результаті нашої роботи.
  • Гарантуємо знищення шкідників на будь якому об'єкті (при дотриманні всіх наших рекомендацій до, під час та після обробки)
  • Гарантуємо якісну роботу за всіма європейськими стандартами та при необхідності, якщо знадобиться екстренна, позапланова зміна обставин обробки, моментально відреагуємо та зробимо все, щоб це не повпливало на кінцевий результат

  Працюємо щодня, без видідних
  Обробка дзвінків та косультації: з 09:00 до 18:00
  Надання послуг дезінфекції: цілодобово

  Головний офіс:
  м. Київ, пр-кт Відрадний, 64

  Гаряча лінія:
  +380987083727