Боротьба з осами та шершнями
Якщо оси або шершні влаштували гніздо на Вашій ділянці, необхідно позбутись від них якомога швидше. Вони несуть загразу Вашим рідним, особливо маленьким дітям. Рекомендуємо за допомогою звертатись до професіоналів, якісні препарати та професійна техніка швидко та якісно позбавлят від проблеми, адже своїми силами знищити популяцію ос або шершнів практично неможливо. Звичайні засоби дезінфекції безсилі, якщо не знищити безпосередньо гніздо шкідників - вогнище розмноження, а лізти туди без спеціального обладнання смертельно небезпечно.
В чому різниця між осами та шершнями? Шершні схожі на звичайних ос, але більші в розмірі і агресивніші, вони здатні до раптового нападу на людину, якщо порахують, що їм або гнізду загрожує небезпека. Головна небезпека від укусів в тому, що вони здатні поражати жертву багато разів поспіль і вприскують в тіло яд, який викликає алергічні реакцію, сильний набряк, анафілактичний шок або навіть смерть.
Оси та шершні можуть будувати свої гнізда в землі, на горищах, на балконах багатоповерхівок, в дуплах дерев і цей список далеко не повний, вони обирають затишні місця, де безпечно буде в першу чергу для їх потомства. Варто лише раз потривожити людині гніздо шкідників, вони запам'ятають її запах та при зустрічі будуть атакувати постійно. При зустрічі з гніздом уникайте різких рухів, якщо комаха відчує загрозу, його секретні залози виділятимуть феромон тривоги, активуючи сородичів до атаки.
Що робити, якщо на Вашій території завелись оси або шершні?
В першу чергу, якщо Ви набрели на гнізно ос або шершнів у себе на території, не панікуйте, не робіть різких рухів і не чіпайте гніздо. Обережно відійдіть на безпечну відстань, заберіть дітей та домашніх тварин. Та викликайте кваліфікованих працівників. Ми працюємо з випадками будь-якого рівня складності, як в житлових і нежитлових приміщеннях та на відкритій території. Використовуємо сертифіковані препарати, які не несуть прямої загрози для життя та здоров'я людини.
Обробка відбувається таким чином:
- Дезінфектор приїжає по адресу, показуєте йому місце розташування гнізда, або місце де бачите постійно шкідників.
- Потім спеціаліст визначає відповідно до розташування гнізда ефективний метод боротьби з шкідниками (наприклад для знищення гнізда під дахом, або в приміщенні використовуються емульсійні препарати без запаху з меншою токсичністю, а на відкритих ділянках необхідно використовувати більш потужні засоби, що відрізняються різким запахом).
- Дезінфектор проводить повну обробку, винищуючи гніздо ос або шершнів, та додатково обробляє територію, щоб знищити особин які знаходятся зовні гнізда, для того, щоб попередити повторне зараження.
Працюємо професійно, швидко і ефективно, гарантія 100%: обробка від ос або шершнів не займає багато часу, але допомагає зберегти життя Вашої родини та домашнім улюбленцям, адже ці комахи смертельно небезпечні. Ми реагуємо швидко, при необхідності обробка можлива і в нічний час, з консультантом Ви обговорюєте всі моменти обробки, обираєте зручну дату і час, далі ми зробимо свою роботу, якісно.
Впевнені, робота з нами принесе Вам задоволення і під час спілкування, і в результаті роботи. Ми гарантуємо: повну анонімність, цілодобовий сервіс, безкоштовну консультацію, відкритість роботи (Ви бачите все що буде відбуватись на кожному етапі обробки). Ми працюємо навіть з найскладнішими випадками, в яких інші компанії будуть безсилі.
Вартість обробки:
Зверніть увагу: ціни зазначені стандартні, вони можуть регулюватись в меншу і в більшу сторону, залежно від ситуації, детальну інформацію уточняйте у менеджерів.
Також уточняйте окремо у менеджерів ціни на ситуації з більшою кількістю гнізд.
1 гніздо
800 грн
2 гнізда
1200 грн
Найчастіші питання які ми чуємо про ос і шершнів:
Професійна безкоштовна консультація
Залиште Ваш телефон в заявці і наші фахівці перетелефонують, щоб обсудити варіанти, ціну і сроки вирішення Вашої проблеми. Дамо відповідь на будь які питання
Ми маємо всі необхідні сертифікати та документи від МОЗ України на препарати які використовуємо при обробках.
Завдяки використанню якісних, сертифікованих препаратів при обробці приміщень та прилеглих територій, ми повністю впевнені в успішному результаті нашої роботи.
  • Гарантуємо знищення шкідників на будь якому об'єкті (при дотриманні всіх наших рекомендацій до, під час та після обробки)
  • Гарантуємо якісну роботу за всіма європейськими стандартами та при необхідності, якщо знадобиться екстренна, позапланова зміна обставин обробки, моментально відреагуємо та зробимо все, щоб це не повпливало на кінцевий результат

Працюємо щодня, без видідних
Обробка дзвінків та косультації: з 09:00 до 18:00
Надання послуг дезінфекції: цілодобово

Головний офіс:
м. Київ, пр-кт Відрадний, 64

Гаряча лінія:
+380987083727